İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yeşil Sahaların İnanılmaz Skandalları: Bu Olaylar Herkesi Hayrete Düşürmüştü

Yeşil Sahaların İnanılmaz Skandalları: Bu Olaylar Herkesi Hayrete Düşürmüştü

Yeşil Sahaların İnanılmaz Skandalları Bu Olaylar Herkesi Hayrete Düşürmüştü

Skandallar sadece sahne ve sinema dünyasının ünlüleri arasında oluyor sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Yeşil sahaların ünlü yıldızlarının karıştığı bazı skandallar var ki gerçekten duyanlara yok artık dedirtiyor. İşte gelin şimdi hep beraber bu skandallara bir göz atalım.

1Wayne Rooney Hamile Eşini Aldattı

Wayne Rooney çocukluk aşkı ile evlenip çoluk çocuğa karıştığında hiç kimse şaşırmamıştı. Eşine büyük bir aşk ile bağlı olan ünlü futbolcunun Jennifer Thompson adlı bir kadın ile aşk yaşadığı ortaya çıktığında ise herkes dehşete kapılmıştı. Üstelik bu dönemde eşi çocuklarına hamileydi.

2Hoyzer’in Şike Skandalı

Almanya’nın en ünlü hakemleri arasında yer alan Hoyzer’İn 2005 yılında 2 milyon Euro karşılığında şike yaptığının ortaya çıkması futbol dünyasını derinden sarsmıştı. Bu skandalın ardından ünlü hakem futboldan hayatı boyunca menedildi.

3Mutu’nun Uyuşturucu Bağımlılığı

Büyük bir bedelle Chalsea’ye transfer olan ünlü Romen futbolcunun kanında uyuşturucu tespit edilmesi herkesi dehşete düşürmüştü. Uzun yıllardır uyuşturucu kullandığını itiraf eden ünlü futbolcunun kariyeri bir anda sona ermişti.

4Ryan Giggs ve Yengesi

Yıllarca abisinin eşi ile birlikte olduğu çıkan ünlü İngiliz futbolcu eşi benzer görülmeyen bir skandala imza atmıştı. Yengesini hamile bırakan ünlü futbolcu tüm bu skandalın ortaya çıkması ile televizyon karşısında abisinden özür dilemişti.

5Bar Kavgasında Hayatını Kaybeden Andres Escobar

Ünlü futbolcu 1994 yılında karıştığı bir bar kavgasında bıçaklanarak hayatını kaybetti. Dünya kupasının ertesinde memleketine döndükten sonra yaşanan bu olayda işin içinde uyuşturucu ve bol miktarda alkol olduğu söylenmişti.

6Futbolcular Arası Sevgili Transferleri

Wayne Bridge’in o dönemki sevgilisi ünlü futbolcuyu John Terry ile aldattı. Ö denemde takım arkadaşı olan ünlü yıldızın arası bu sebeple açıldı ve bu gerginlik takıma da yansıdı.

7Reşit Olmayan Biriyle İlişki Yaşayan Futbolcular

Ünlü futbol yıldızları Benzema ve Ribery’nin 16 yaşında bir kızla beraber olduklarının ortaya çıkması büyük bir skandala sebep oldu. Her ne kadar beraber oldukları kişinin 18 yaşından büyük olduğunu söylediklerini iletseler de her iki yıldızın o dönem başka partnerlerinin olması skandalın büyümesinde yol açmıştı.

Yorum Yap