1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Yılmaz Morgül Öyle Bir İddia Ortaya Attı Ki… Yine Ortalık Karışacak!

Yılmaz Morgül Öyle Bir İddia Ortaya Attı Ki… Yine Ortalık Karışacak!

52460

Yılmaz Morgül dikkatleri üzerine çeken bir iddia ortaya attı. Ortalığı karıştıracak bu iddianın içinde Tarkan ve Cem Yılmaz isimleri de var!

1“Tarkan ve Cem Yılmaz Gizlice Canlı Yayınlarımı İzliyor” Dedi


57 yaşındaki şarkıcı Yılmaz Morgül, kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu canlı yayınları Tarkan ve Cem Yılmaz isimlerinin gizlice izlediği iddiasını ortaya attı.

2“Şarkıları Söylerken Katlediyor”


Şarkıcı Yılmaz Morgül bunun yanında Cem Yılmaz hakkında “Şarkıları söylerken katlediyor” sözlerini söyledi.

3Nişantaşı’nda Arkadaşıyla Görüntülendi


Şarkıcı Yılmaz Morgül evvelki günlerde yakın arkadaşı olan Pelin Suade ile City’s Nişantaşı’ndan çıkarken görüntülere takıldı.

4Gizli Hayranları Olduğunu SöylediSanatçı, TikTok üzerinden yapıyor olduğu programları Cem Yılmaz ile Tarkan isimlerinin de izliyor olduğunu belirtti. Ekleyelim, hatta gizli hayranları olduklarını söyledi.

5“Tarkan Üst Üste Gizlice Yayınıma Girdi”Ünlü şarkıcı Tarkan’ın iki defa üst üste gizli şekilde yayınına girdiğini söylüyor Morgül. Ona ‘Unutmamalı’ şarkısını armağan etmiş.

6“Egolarımızı Bir Kenara Bırakalım”Bunun yanında da ‘Doğal olalım. Saf halimizle insanların karşısına çıkalım. Egolarımızı bir kenara bırakalım’ diye eklediğini söylüyor.

7“Şarkıcılıktaki Aşamalarını Şaşkınlıkla Takip Ediyorum”Şarkıcı Yılmaz Morgül, bu iddialarının yanına bir de Cem Yılmaz’ın kötü şarkı söylediğini ifade etti. “Cem Yılmaz da gizli gizli beni izliyor” dedi. Cem Yılmaz’ın şarkıcılıktaki aşamalarını şaşkınlıkla takip ettiğini söyleyen Yılmaz Morgül şöyle ekledi: “Şarkıları katlediyor.”

8“Cem Yılmaz Şarkı Okumasın” DediAlmış eline mikrofonu şarkıcılık rolleri yapıyor şeklinde sert ifadeler kullanan Yılmaz Morgül ‘Stand-up ve oyunculuk yapamıyorum, evi pandemi gazinosuna çevireyim’ demiş herhalde diye cümlelerini sürdürdü. “Pardon ama pandemi gazinosunu kim yapıyor? Tabii ki ben…” diyen şarkıcı Morgül, Cem Yılmaz’ın şarkıcılık sınavını geçemediğini söylüyor. “Cem Yılmaz şarkı okumasın.” Diye bir ifade de kullanıyor.

9Yaşı Bir Süre KonuşulmuştuKatıldığı çeşitli televizyon programlarında sene olarak 1982 doğumlu olduğunu ifade etmiş olan Yılmaz Morgül’ün asıl yaşı, uzun süre gündem konusu olarak kalmıştı. Kendisinin meslektaşı olan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay isminin, 20 yıl evvel çekilmiş fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşması, konu hususundaki tartışmalara son noktayı koymuştu. Yılmaz Morgül’ün 1964 senesi doğumlu olduğu meydana çıkmıştı.

10Survivor Ünlüler Ve Rising Star Türkiye Geçmişi2016 senesinde yayınlanan Survivor isimli yarışmada Ünlüler takımında yarışmıştı. Yine aynı sene yayınlanmış olan, Rising Star Türkiye isimli yarışmada jüri görevi yapmıştır.

Yorum Yap