1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bakın Yeni Leyla’ya: Leyla ile Mecnun’un Yeni Leylası Deniz Işın Kimdir?

Bakın Yeni Leyla’ya: Leyla ile Mecnun’un Yeni Leylası Deniz Işın Kimdir?

bakin-yeni-leylaya-leyla-ile-mecnunun-yeni-leylasi-deniz-isin-kimdir

Ha geldi ha gelecek derken hayaller gerçek oldu. Leyla ile Mecnun Acun Ilıcalı’nın internet platformu Exxen’de başlayacak. Çekimler için bir araya gelen ekibin son fotoğrafı dün tüm sosyal medyada büyük ses getirdi. Biz kadroda hiç bir eksik göremedik doğrusu. Tonton neneden, ak sakallı dedeye kadar full kadro fotoğraftaydı. Bir de ekstra bir isme çarptı gözümüz. İşte yeni Leylamız Deniz Işın hayırlı olsun efendim. Peki kimdir bu Deniz kızımız?

1İrem ile Popüler Oldu

Hiç şüphesiz erken final kararı alınsa da bu sezonun en iddialı yapımlarından biri Masumiyet dizisiydi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizide Deniz Işın, İrem karakteriyle Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ gibi isimlerle aynı seti paylaşmış oldu. Bu rol sonrası hem güzelliği hem de yeteneği ile popüler oldu Deniz. Tabi hal böyle olunca hem dedikoduların hem de yeni proje tekliflerinin ardı arrkası kesilmedi anlayacağınız.

2Kesin İzmirli

Alınmaca gücenmece yok ama İzmir’in kızları ayrı bir güzel. Deniz Işın da onlardan biri. İri renkli gözleri ve estetiksiz yüz hatlarıyla hem masum hem de havalı bir görünüme sahip olan Işın 28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş.

3Mühendislikten Oyunculuğa

bakin-yeni-leylaya-leyla-ile-mecnunun-yeni-leylasi-deniz-isin-kimdir

Deniz’i her ne kadar Maumiyet ile daha iyi tanır hale gelsek de bu ilk deneyimi değil elbette. Atiye, Sefirin Kızı, İyi Günde Kötü Günde, Her Yerde Sen gibi dizilerde oynayan oyuncu bir de Murat Boz’un gece klibinde yer almış. Garip olan ise Deniz Işın’ın aslen bir mühendis olması. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitiren Işın, üstüne bir de alanıyla ilgili yüksek lisans yapmış. Okulunu bitirince İstanbul’a gelen Işın, oyunculuk eğitimleri alarak yeteneğini bizlerle buluşturmuş.

Yorum Yap