1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Barbie Filmi Geliyor: Margot Robbie ‘Barbie’ Ryan Gosling ‘Ken’ Olacak

Barbie Filmi Geliyor: Margot Robbie ‘Barbie’ Ryan Gosling ‘Ken’ Olacak

Ryan-Gosling-To-Be-Margot-Robbies-Spouse-in-Barbie-Movie

I am a Barbie girl, in the Barbie world diye diye yılları harcadık. Barbie ile oynayacak yaşı geçti kızlarımız kendi bebeklerini yaptılar. Kızlar bu manken bebeklerle oynarken köşede oyuncak arabalarını itekleyen oğlan çocukları şimdilerde birilerinin Ken’i olmak için pahalı arabalarla yarışıyorlar. Tüm bunlar bizim o pembe renkli, şeker tadında dünyayı özlemediğimiz anlamına gelmiyor tabi. Amerikalı yapımcılar da böyle düşünmüş olacak ki Barbie filmi yakında geliyor.

12016’dan Beri Proje Vardı

Son yıllarda yapımcılar sıklıkla bu ikonik oyuncağa hayat verecek bir filmi yapmak için görüşmeler yapıyordu. 2016 başından beri şekillenen proje için bir çok oyuncunun düşünüldüğü biliniyordu. 2016 yılında zaman çakışması nedeniyle sürekli ertelenen ve çeşitli oyuncular arasında dönüp dolaşan filmin başrolü, önce Amy Schumer’a götürüldü ardından Anne Hathaway’e. İsimlerden de anlaşılacağı üzere projenin gideceği yön, romantizm ve komedi arasında gidip gelen yapısı son isimle kesinleşmiş oldu.

2Sonunda Barbie Margot Robie

Filmin oyuncuları değiştiği gibi hakları da şirketler arasında döndü dolaştı. Son olarak Warner Bros’tan Mattel’e geçen filmin öncelikle Greta Garwig tarafından yönetileceği duyuruldu. Akabinde ise Robbie, LuckyChap Entertainment aracılığıyla oyuncak bebek olarak rol almak ve yapımcı olarak görev yapmak üzere seçildi.

3Ken de Belli Oldu

Filmde hem Barbie’ye hayat verecek hem de yapımcılardan biri olarak görev alacak Margot Robie’ya başrolde eşlik edecek Ken sonunda belli oldu. Uzun görüşmelerin sonuna gelinen ve imzasının atılmasına ramak kalan isim Ryan Gosling oldu. Sevgilileri oynayacak Robie ve Gosling filmde ne kadar uyumlu olacak bilinmez ama şunu biliyoruz ki; filmin çekimleri 2023 başında resmen başlayacak. Yani biraz daha sabır etmeye mahkum bırakıldık. Ne demişler “Life in plastic, it’s fantastic!”

 

Yorum Yap