1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bill Gates Çok Pişman: Jeffrey Epstein İle İlişkisine Yönelik Konuştu

Bill Gates Çok Pişman: Jeffrey Epstein İle İlişkisine Yönelik Konuştu

1620074700276-ssss

Melinda Gates ile boşanma aşamasında olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates organize şekilde çocuk tacizi ve çocuklara fuhuş yaptırmakla suçlanan Jeffrey Epstein ile olan ilişkisi ile ilgili ABD basınına konuştu. 27 yıllık eşi Melinda Gates ile evliliği çok kısa zaman önce sonlanan Gates, boşanma sürecinde Epstein ile bağlantısı sebebiyle sorgulanmıştı. Melinda Gates eşinin Jeffrey ile görüşmüş olmasının endişe verici olduğunu söylemişti.

1Bağış İçin Buluştum

Gates eski eşinin endişelerine cevap verdi ve pişmanlığını dile getirdi. Ona itibar kazandığı için hata yaptığını söyleyen Bill Gates kurduğu sağlık fonu ile küresel sağlık yardımları yapmak için Jeffrey Epstein ile bir araya geldiğini belirtti. Bağış alamayınca Epstein ile illişkisini kesen Gates, kendisi ile aynı durumda olan bir çok iş insanı olduğunu söyledi.

2Şirket İçi Taciz İddiaları Yalanlanmamıştı

Gates’in şirket çalışanlarından bir kadını yemeğe davet edip birlikte olmayı teklif ettiği iddiası geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Bill Gates’in sözcüsü bunu yalanlamayıp çok eski bir ilişki olduğunu belirtmişti. Taciz iddiaları ile ilgili soruşturmalar boşanma sonrası da devam ediyor.

3“Hatalardan Ders Alacağız”

Bill Gates, ilişkileri ve Melinda Gates ile boşanması ile ilgili pişmanlıkları sorulduğunda ise “Kesinlikle herkesin pişman olduğunu düşünüyorum ancak bu bir düşünme zamanı ve bu noktada ilerlemem gerekiyor. İşim benim için çok önemli. Aile içinde elimizden geldiğince iyileşeceğiz ve geçmişimizden ders alacağız” şeklinde cevap verdi.

Yorum Yap