1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Birisi Antony Carrigan’a ‘‘Hitman’’ Dizisinde Rol Versin!

Birisi Antony Carrigan’a ‘‘Hitman’’ Dizisinde Rol Versin!

source[1]

IO Interactive‘in suikast oyununun en son bölümünün çıkan son sürümü, serinin kahramanı olan Ajan 47 hayranlarını bir süre meşgul edecek gibi görünüyor. Bunun yanında bir de TV dizisi olsa sizce de eğlenceli olmaz mıydı? Bizce evet…

1Düşünmeden Edemiyoruz

Her ne kadar benim fikrim olmasa da dize gelmeyecek bir Hitman oyuncusu olarak benim çok kafama yatıyor. Platformlarda, mesela Reddit gibi, uzun zamandır dilleri yoran bir konudan bahsediyoruz. Mashable’dan Alexis Nedd de bu bahsimizi daha evvel platformda gündeme getirmiş olanlardan.

2İzlemeyi Sevenlere Her Hafta Bir Süikast

Evet hadi arkadaşlar şimdi, bir Hitman TV dizisi olduğunu kafamızda canlandıralım. Oyun serisinin ince eleyip sık dokuyarak tasarlanmış olan her seviyesini tekrardan canlandırdıkları bir Hitman şovu hiç de kötü bir fikir gibi gelmiyor. Aksiyon ve gerilim sevenlere her hafta bir suikast olayı işlenebilir ya da Ajan 47 büyük bir atışa hazırlanıyor iken devam edecek olan bir komployu takip edebilir.

3Anthony Carrigan Bunun İçin Doğmuş Gibi

Barry dizisinden biliyor olduğumuz Anthony Carrigan ismi ise kuşku götürmeksizin Ajan 47’nin mizahını da ölümcüllüğünü de ortaya serebilecek ince ayarı verecek en iyi aktör gibi geliyor.

4Komik Bir Karakteri Canlandırmak Herkese Göre Değil

Hayır yani fiziksel özelliklerinden bağımsız olarak, yani uzun boylu, saçsız beyaz bir adam olduğu için bunun bahsini açmıyoruz. Neşeli gangster NoHo Hank isimli oynadığı rolle Emmy adayı olmuş olan Barry sergilediği performansı ve komik, eğlenceli olduğunun tam da farkında olmayan, ‘komik olan bir karakteri’ canlandırmaya yönelik yeteneği Ajan 47’nin karakterizesiyle ile paralel değil mi?

5Takılması Eğlenceli, Ama Ölümcül

Hem Anthony Carrigan’ın oynadığı Gotham dizisindeki Victor Zsasz canlandırdığı rolüyle defalarca icra etmiş olduğu performansı var, dünyanın en ölümcül sayılabilecek azılı suikastçısı ve bununla birlikte bir yemek yemeyi isteyebileceğiniz birinin birleşimi olan bir rol. Yani bizim malumunuz ‘Ajan’ gibi.

6Keşke Biri Konuya El Atsa

Değerli arkadaşlar, oyun severler, filmciler, diziciler, pandemi sürecinde hobiden hobiye atlayanlar. Onca şey söyledik ama az laf çok iş, lütfen biri bizi dikkate alsın da Carrigan’ı Hitman dizisinde oynatsın, biz de dünyadan kopacağımız dizi bölümlerini merakla bekleyelim.

Yorum Yap