1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bodrum ve Alaçatı’da Hesaplar Cep Değil Can Yakıyor: Fiyatlara Bir de Siz Bakın

Bodrum ve Alaçatı’da Hesaplar Cep Değil Can Yakıyor: Fiyatlara Bir de Siz Bakın

colonie-beach-bodrum-1024x768

Gün geçmiyor ki tatile gidip şikayet etmeyen yeni biri ortaya çıkmasın. Hele bir de tatil için popüler lokasyonlar seçildiyse vay halinize. Bodrum beachlerinde ev parasına lahmacun yiyenler magazinin tozlu sayfalarına gömüldü ama şimdi de başımıza başka başka mekanlara verilen uçuk hesaplar çıktı. Son olarak sunucu Ece Erken’in eşi 19 bin liralık hesaba karşı çıkıp adı kavgaya karışınca yeniden konuşulur oldu faiş fiyatlar. Biz de sizin için sosyal medyada dolaşan adisyonları topladık getirdik. Siz karar verin, fiyatlar cep mi can mı yakıyor?

1Ferdi Baba

İlk adres Çeşme Port’ta yer alan ve Alaçatı ziyaretçilerinin uğrak mekanı olan meyhane konseptli Ferdi Baba. 2 kişilik hesap 9 Temmuz tarihinde gördüğünüz üzere 755 liracık.

2Beach of Momo

330 ml küçük su 20 lira diyoruz ve susuyoruz.

3Maça Kızı Bodrum

Servis bedelinin 3 bin lira olduğu bir hesaptan bahsediyoruz a dostlar. Ama burası Bodrum ve hedef kitle de bu rakamlara itiraz etmek şöyle dursun gururlanıyor bile.

4Zuma Bodrum

Bodrum sahillerinde Sushi keyfi başkadır diyenler Zuma’da. Hesap ise 2 Temmuzdaki haliyle 3760 TL.

5Fava Alaçatı

Listedeki en uygun fiyatmış biz buraya gidelim derseniz de dikkat. Adisyonda alkol miktarı sınırlı.

Biz gösterdik siz karar verin, bu fiyatlar makul mu? Yurtdışına çıksak daha az harcarız diyen de var senede 1 kez tatil yapıyoruz olsun o kadar diyen de. Esnaf zor durumda konusunu açmıyoruz bile. Olan yine bize ve gariban küçük esnafa oluyor gibi ama neyse…

 

Yorum Yap