1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bu Dizileri İzlemek İçin Biraz Daha Zaman Var: Son Sezonundaki Diziler

Bu Dizileri İzlemek İçin Biraz Daha Zaman Var: Son Sezonundaki Diziler

Son Sezonundaki Diziler

Pandemi dönemiyle beraber tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dizi izlenme oranları bir hayli arttı. Bu sebeple hangi dizinin ne zaman biteceği konusu da eskisinden çok daha önemli bir hale geldi. İşte bizi özellikle içinden geçtiğimiz bu dönemde oyalayan ancak 2021’de final yapması planlanan dizileri sizin için derledik.

1Çukur

Son birkaç yıldır televizyona damga vuran dizilerden olan Çukur, 2021 Mayıs ayında sona erecek. Bu karar çoktan oyunculara da bildirdi ve herkesin planını ona göre yapması istendi. Çukur dizisinin oyuncularının yeni projeler için görüşme yapmaya başladıklarını bile duyabilirsiniz.

2Payitaht: Abdülhamid

Osmanlı’nın son dönemlerini anlatan Payitaht: Abdülhamid de 2021 yılında sona erecek. Mayıs ayında bitmesi planlanan dizinin final sahnesi bile çoktan planlanmaya başlamış diye duyumlar alıyoruz.

3Maria İle Mustafa

Oldukça iddialı bir şekilde başlayan anacak istenilen başarıya bir türlü ulaşamayan bu dizinin de Mayıs 2021’de bitmesi planlanıyor. Ancak bazı duyumlara göre diz, düşük reytinglerinden ötürü beklenenden erken de final yapabilir.

4Hekimoğlu

Orjinali olan House MD’nin oldukça uzun sürdüğünü bildiğimiz bu uyarlama, yayın hayatına oldukça hızlı başlamış olsa da karşısına gelen diziler yüzünden reytinglerinde yaşanan düşüşten dolayı yayından kaldırılma kararı alındı. Mayıs ayı içinde bitirilmesi planlanan dizi sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

5Zümrüdüanka

Bu dizi ile iligli alınmış henüz net bir karar olmasa da 2021’in mayıs ayında sona ermesi bekleniyor. Ancak bu kararda reytinglerin de etkili olduğun bildiğimiz için bu kararda bir değişiklik yapılabilir elbette.

6Menajerimi Ara

Yine bir uyarlama dizi olan Menajerimi Ara’nın aslında oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşmuş durumda. Ancak bu kitleye rağmen hala reytinglerde istenen seviyeye gelememiş olması sebebiyle dizinin bitirilmesi gündemde. Dizinin hemen her bölümüne konuk oyuncu olarak gelen ünlü isimler de diziyi kurtarmak için yeterli olamazsa, dizinin 2021 yılının mayıs ayında bitirileceği konuşuluyor.

7Babil

Muhteşem oyunculukları ve özgün senaryosu ile severek takip ettiğimiz Babil dizisinin finalinin 2021’in ilk aylarında yapılması planlanıyordu ancak ani bir kararla dizi çok daha erken bir final yaptı.

Yorum Yap