1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bu Kanalda Herkese Bir Şey Var: Reality Show Yuvası TLC’nin En Sevilen Programları

Bu Kanalda Herkese Bir Şey Var: Reality Show Yuvası TLC’nin En Sevilen Programları

tlc5yasinda-1603793051

Ülkemizde 2016 yılından beri yepyeni bir kanal seyirciye her daim farklı içerikler sunmaya yemin etmiş gibi yayına devam ediyor. Eski CNBC-E yerine gelen ve yaşam tarzı, reality gibi kategorilerde inanılmaz içerikler üreten bu kanalı siz de çok iyi tanıyorsunuz: TLC

Çok kısa sürede fenomen olan programların, reality showların evi olan TLC’de neredeyse hiç dizi- film yayınlanmıyor. Sabahtan akşama kadar farklı yaşamlardan kesitleri sunan reality showlarla kimi zaman fazla kilolarıyla başı dertte insanları kimi zaman evlilik hazırlığı yapan çiftleri görüyoruz. Eğer mağarada yaşamıyorsanız bu programlarını duymamış olmanız imkansız ama biz bugün yine de sizler için en çok sevilen ve en yüksek puanları alan TLC içeriklerini derliyoruz.

1Benim Muhteşem Tombul Hayatım

Benim Tombul Hayatım(My Big Fat Faboulus Life) ismiyle 2015 yılında TLC ekranlarında başlayan program dönem dönem ülkemizde de yayınlanıyor. Body shame’e karşı çıkan ve her kiloda aktif ve neşeli bir hayatın yaşanabileceğini kanıtlayan Whitney Way Thore’un günlük koşuşturacasına tanık oluyoruz bu programda. Whitney, 30 yaşlarında, bekar ve 180 kilo ağırlığında ve çok renkli bir hayat yaşıyor.

2Evliliğe 90 Gün 

Mürsel ve Anna’yı hatırlıyorsunuzdur. Evliliğe 90 Gün programı uzaktan tanışan ve bir araya gelerek evlenmeye karar veren çiftlerin düğün hazırlığını konu alıyor. Tabi, bu evlilikler için sadece 90 günlük bir süre olup çiftler de bambaşka kültürlerden olunca işler karışıyor. Bu arada siz sormadan söyleyelim Mürsel ve Anna hala çok mutlu bir evliliği sürdürüyor!

3Ağır Yaşamlar

Ah Doktor Nowzaradan, ah! İran asıllı Dr. Nowzaradan önderliğinde 270 kilonun üstündeki kişilerin zayıflama yolculuğunu anlatan program TLC’nin en popüler yayınlarından. Tonton doktorumuz biraz sivri dilli olunca fitleşme sürecinde azar yiyen insanları izlemek bizi de TV karşısında atıştırmaktan uzak tutuyor sanki.

4Kalabalık Aile

mehvaccasestudies.com

Amerikalı çift Danielle ve Adam 1 kızlarıyla birlikte yaşarken ikinci çocuk kararlarıyla tüm hayatları değişti. ABD’nin kayıtlı tek beşizlerinin aileye eklenmesiyle 8 kişilik kalabalık bir aileye sahip oldu çift. İşte 6 kız çocuğu ve ayrı ayrı dertleriyle meşgul olan bu genç anne babanın hikayesini konu alan bu program gerçekten çok eğlenceli.

57 Küçük Johnston

2015 yılında yayına başlayan bu program da zaman zaman ülkemiz TLC’sinde ekrana gelenlerden. İki biyolojik çocukları ve Rusya,Çin ve Güney Kore’den evlat edinen 3 çocukları ile birlikte kendilerine bir cüce ailesi kuran çiftin hikayeleri yine bu ekranda izleyici ile buluşuyor.

Yorum Yap