1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Bu Kişiler Asla Aldatmıyor: Evlenmeden Önce Bu Listeye Bir Göz Atın

Bu Kişiler Asla Aldatmıyor: Evlenmeden Önce Bu Listeye Bir Göz Atın

Bu Kişiler Asla Aldatmıyor

Yaşadığımız ilişkiler ne kadar büyüleyici olursa olsunlar ya da bir ilişki içinde ayaklarımız yerden kesilirse kesilsin, hepimizin en çok korktuğu şey aldatılmak. Özellikle de güvendiğimiz biriyle berabersek gerçekten bir anda hayatımız alt üst olabiliyor. Biz de sizin için aldatmayanları tespit edebilmeniz için oldukça farklı bir liste yaptık. Umuyoruz işinize yarar.

1Size Karşı Olan Davranışları Yeterli Değil

Partnerimizin bizi aldatıp aldatmayacağını değerlendirirken genel olarak yapılan en büyük hata, o kişinin sadece size karşı davranışlarını değerlendirmektir. Halbuki hepimizin gün içerisinde ilişki içerisinde bulunduğu birbirinden farklı kişiler vardır ve bu kişilere karşı olan hal ve hareketler de oldukça önemlidir.

2Partnerinizin Hayatındaki Konumunuz

Partnerinizin hayatındaki konumunuz elbette oldukça önemli bir mevzu. Ancak bunu tespit etmek yeterli olmamalı. Sizinle geçirdiği keyifli vakitlerin yanı sıra, bazen bizi rahatsız etse de kendi arkadaşlarıyla vakit geçirmesi aslında oldukça sağlıklı bir davranış. Hem kendisiyle hem partneriyle hem de arkadaşlarıyla dengeli ve keyifli vakit geçirebilen birinin sizinle de oldukça keyifli bir ilişki içinde olacağını beklemek doğru bir yaklaşım olacaktır. Bu şekilde biriyle ilişki yaşadığınızda aynı zamanda bir boşluğu doldurmak için orada olmadığınızdan da emin olabilirsiniz.

3Dostlarıyla Nasıl Vakit Geçiriyor?

Bu madde aslında bir önceki maddeyle yakından bağlantılı. Dostlarıyla vakit geçirmek her insan için oldukça sağlıklı bir davranıştır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise önceliklendirmenin doğru yapılıp yapılmaması. Dostlarla görüşmek her ne kadar sağlıklı bir davranış olsa da ilişki ve dostlar arasında sağlıklı bir denge kurmak en doğrusu olacaktır.

4Neden Aldatıyorlar?

Aldatmanın altında yatan pek çok sebep olsa da genellikle kendine yeni maceralar arayan kişilerin aldattığını biliyoruz. Bu kişilerin de çoğunlukla çevresi ile sağlıklı ilişkiler kuramayanlardan çıktığını söyleyebiliriz.

5Bilimin Işığı

Sizinle paylaştığımız tüm bu bilgiler bilimsel verilerin ışığında hazırlanmıştır. Yani gördüğünüz gibi bilim bile daha sağlıklı ilişkiler için çalışıyor. Bilimin söylediği en önemli şeylerden biri de çevresinden destek gören ilişkilerin daha uzun soluklu olduğu ve bu ilişkilerde aldatma oranının daha düşük olduğu yönünde.

Yorum Yap