İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Düksüz Bridgerton Olur mu? İkinci Sezonda Veda Edeceği Duyuruldu, Gözler Yaşlı

Düksüz Bridgerton Olur mu? İkinci Sezonda Veda Edeceği Duyuruldu, Gözler Yaşlı

bridgerton-t

Çok kısa süre önce eğlenceli bir Netflix dizisi olarak hayatımıza giren Bridgerton dizisi özellikle oyuncularıyla yoğun ilgi görmüştü. Hele ki başrol oyuncusu dük rolündeki Regé-Jean Page yakışıklılığı ile göz doldurmuştu. İkinci sezon merakla beklenirken sevenleri tarafından şoke eden bir haber dizinin Instagram hesabından geldi.

1İkinci Sezonda Üzücü Veda

Netflix dizileri içinde yayınlandığı tüm ülkelerde ilk 10’a giren dizinin ilk sezonu Aralık 2020’de yayınlanmıştı. Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutlululuğu arayan gençlerin hikayesini anlatan Bridgerton, ikinci sezon için hazırlıklara başlamış. Ancak ikinci sezon için Simon Basset’ı canlandıran Regé-Jean Page ile anlaşma yapılmayacağı dizinin Instagram hesabından duyuruldu. Bu haber şüphesiz dizinin tüm hayranlarını üzdü.

2Hayal Edemeyeceğim Bir Tecrübeydi

Dizinin Instagram hesabında yayınlanan mesaja kayıtsız kalamayan yakışıklı oyuncu, Regé-Jean Page de kendi hesabından bir mesaj yayınladı. “Hastings Dükü’nü oynayan Regé-Jean Page’e veda ediyoruz. Simon’ın ekrandaki varlığını özleyeceğiz ama o, her zaman Bridgerton ailesinin bir parçası olarak kalacak” ifadelerine yer veren resmi hesaba karşılık oyuncu; “Mutlak bir zevk ve ayrıcalıktı! Bu aileye katılmak; ekranda ve ekran dışında, oyuncu kadrosuyla, ekibiyle, tüm hayranlarıyla hayal edebileceğim hiçbir şeye benzemiyordu.” sözleriyle karşılık verdi.

3Page Yeni Bond Olacak mı?

Hayranları ve televizyon dünyası yakışıklı oyuncunun yeni James Bond olması için çok ısrarcıydı. Page geçtiğimiz aylarda Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılıp sosyal medyada kendisi hakkında yapılan tüm James Bond yorumlarına yanıt vermişti. Bir İngiliz oyuncu için Bond söylentilerinin takdir nişamesi olduğunu belirten Regé-Jean Page, fazlasının olacağını düşünmediğini ve yeni Bond olamayacağının sinyallerini vermişti.

 

Yorum Yap