1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Dünyanın En Büyük Markalarından Fendi 1 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandıran Kim Kardashian’a Böyle Teşekkür Etti

Dünyanın En Büyük Markalarından Fendi 1 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandıran Kim Kardashian’a Böyle Teşekkür Etti

fendi-skims-selfridges-feat

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü İtalyan markası Fendi, bir diğer dünyaca ünlü Kim Kardashian ile işbirliği yapıp yeni bir kolaksiyon çıkardı. Daha doğrusu Kardahian’ın markası Skims ile işbirliği yapılmış ve markanın tarzını yansıtan daracık giysiler ve iç çamaşırları Fendi’nin logosuyla süslenmişti

11 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandırdı

Bu işbirliğinden çıkacak parçaların tarzı az çok bilinse de bu kadar başarılı olacağı tahmin edilmiyordu. Ancak lansmanı yapılan koleksiyon sadece ilk 1 saatte 1 milyon dolarlık satış rakamına ulaştı. Bu kadar büyük bir hasılat elde edilmesi hem Kim Kardashian’ı hem de İtalyan modaevini çok sevindirdi. 1 milyon olduğu iddia edilen rakam da People dergisi ve marka yetkilileri tarafından onaylandı.

2Resmen Teşekkür Etti

Sosyal medyanın ve Kardashian ailesinin gücü diyebileceğimiz bu büyük satış rakamı resmen Fendi tarafından şenlikle kutlanıyor. Kendi markası için çalışmaya başlayınca başkalarının markalarının reklamını yapmasına gerek kalmadığı için çok keyifli hissettiğini ifade eden Kardashian şimdi de Fendi’nin ana sayfasında. Fendi yeni koleksiyondan bir parça giymiş Kardashian’ın yer aldığı videoyu paylaşarak resmen yıldıza teşekkür etti.

 

 

Yorum Yap