1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Güzellik ve Moda Deyince Buraya Bakmadan Geçmeyin: En Ünlü Youtube Kanalları

Güzellik ve Moda Deyince Buraya Bakmadan Geçmeyin: En Ünlü Youtube Kanalları

En Ünlü Youtebe Kanalları

Artık neyi merak ediyorsak Youtube’u açıyoruz. Yemek tarifinden tutun da bir aletin nasıl kullanılacağına kadar hemen her şeyi Youtube’dan öğreniyoruz. Güzellik ve modaya meraklıysanız, Youtube’dan sizin için seçmiş olduğumuz kanallara da bir göz atmanızı öneririz.

1Jade Kendle

300.000 civarında abonesi olan Jade Kendle, kanalında düzenli olarak güzellik sırlarını paylaşıyor. Bunun yanı sıra takipçilerine hayatla ilgili tavsiyelerde de bulunan ünlü Youtuber, asıl ününü çektiği eğlenceli videolara borçlu.

2Marianna Hewitt

300.000’in üzerinde abonesi olan ünlü Youtuber takipçileri ile hem makyaj tüyoları paylaşıyor hem de farklı seyahat içerikleri sunuyor. Takipçilerinin Marianna ile ilgili yorumları ise ondan öğrenilecek çok şey olduğu yönünde.

3Monica Veloz

500.000’den fazla takipçisi olan Monica’nın tüm doğallığı ile çektiği videolara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Oldukça eğlenceli içerikler hazırlayan Monica sizi de hemen kendine bağlayacak.

4Ellarie Noel

600.000 civarında takipçisi olan Noel, kızıyla da çektiği videolar ile hem bilgilendirici hem de oldukça eğlenceli içerikler sunuyor.

5Eman

1 milyonun üzerinde takipçisi olan Eman, aynı zamanda bir makyaj sanatçısı. Onun kanalından kendinizi iyi hissettirecek pek çok makyaj tüyosu bulabilirsiniz.

6Alba Ramos

1 milyonun üzerinde takipçisi olan Alba, daha sağlıklı bir yaşamın aslında kimse için çok uzak olmadığını anlatırken bir yandan da hayatınızı kolaylaştıracak tüyolar veriyor.

7Em Ford

1,1 milyon abonesi olan Em Ford’un makyaj ile ilgili tavsiyelerini dinlerken bir an önce de uygulamaya geçmek isteyeceksiniz. Tüm makyaj tüyolarını uygulamak oldukça kolay gelecek.

8Shalom Blac

1,3 milyon abonesi olan Shalom Blac, makyaj ve moda ile ilgili paylaştığı tüyolar ile en iyi Youtuber’lar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

9Heart Defensor

2,2 milyon abonesi ile 2010 yılından beri aralıksız içerik üreten ünlü Youtuber’ın videolarını izlemeye doyamayacağınızı garanti ediyoruz.

10Farah Dhukai

Farah’ın kanalında mutfaktaki her malzeme maskeye dönüşebilir. 2010 yılından beri içerik üreten Farah’ın uzmanlık alanı güzellik ve makyaj.

11Nicole Guerriero

3 milyon abonesi bulunan ünlü Youtuber2ın içerikleri oldukça çeşitli. Hemen hemen hiçbir konu ayrımı yapmadan farklı içerikler üretmekte oldukça başarılı.

12Carli Bybel

2011 yılından beri aralıksız içerik üreten Carli, videolar üzerinden makyaj tüyoları vermenin yanı sıra tüm hayatını da paylaşıyor.

13Safiya Nygaard

8 milyondan fazla abonesi olan Safiya, haftalık olarak güzellik ve stil önerilerinde bulunuyor. En çok takipçili kanalların başında olan Safiya’nın içeriklerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Yorum Yap