1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Haftasonu Plansız Kalanlara Dev Hizmet: İşte Haftasonu Yapılacak Etkinlikler

Haftasonu Plansız Kalanlara Dev Hizmet: İşte Haftasonu Yapılacak Etkinlikler

bored-girl-t

Haftasonları her ne kadar iple çekilse de bazen kabus gibi ve bomboş geçebiliyor. Koltukta yığılmış bir halde hazır yiyeceklerle 2 günü bitirince pişman olunuyor tabi. İşte bu Pazartesi pişman olmayın diye, sizin için haftasonunu hareketli kılacak etkinlikler derledik.

1Tiyatroya Gitmek

Hazır tiyatrolar yeni açılmışken pandemi sürecinde izlemeyi beklettiğiniz oyunlardan birine gidebilir ya da canlı gösterileri izleyebilirsiniz. Sıcak havada dışarda dolaşmaktansa kapalı ve serin bir tiyatro salonunda haftasonunun keyfini yaşayabilirsiniz.

2Seyyah Arkadaşlarla Şehri Gezmek

Herkesin vardır öyle seyyah ruhlu bir arkadaşı, biliyoruz. Bu haftasonu şehrin bilmediğiniz onlarca noktasını keşfetmek için uygun olabilir. Arkadaşınızı arayın ve sizin için bir plan yapmasını isteyin. Şehrin tadını çıkarın ve gezerek öğrenin.

3Fotoğraf Turuna Çıkmak

Her gün işe giderken önünden geçtiğiniz o görkemli bina ya da mendil satan çocuk. Onlara hiç kadrajın arkasından bakmayı düşündünüz mü? İşte haftasonu için bir etkinlik daha.

4Pazartesiye Kadar Uyumak

Cumadan bunu hayal eden çok çalışan var biliyoruz. 2 gün boyunca yataktan çıkmadan, filmler ve uyku ile dolu bir haftasonu bambaşka bir deneyim olabilir.

5Gönüllü Çalışmalara Katılmak

Hem haftasonunu boş geçirmemek hem de sevap pointleri arttırmak için güzel bir aktivite. Dernekler ve vakıfların hayırseverlik işlerine gönüllü olarak katılabilir, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilirsiniz.

6Balık Tutmak

Balık tutmak da klasik bir haftasonu etkinliği gibi görünse de oldukça keyifli. Birkaç arkadaşınızı da alıp sabahın erken saatlerinde çevrenizdeki su kaynaklarına gidebilirsiniz.

7Piknik Yapmak

Pikniğe gitmek ise en eğlenceli haftasonu etkinliği diyebiliriz. Giderek çoğalan piknik alanlarından birini seçip sepetinizi hazırlayın ve keyifli bir günün tadını çıkarın.

Yorum Yap