1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Netflix’ten Sıkılanlar İçin Bu Ay Amazon Prime Video Türkiye’de Yayınlanacak Dizi ve Filmler

Netflix’ten Sıkılanlar İçin Bu Ay Amazon Prime Video Türkiye’de Yayınlanacak Dizi ve Filmler

Coming-to-Amazon-Prime-Video-in-September-2021-rs

Yaz ayları sona ererken serinleyen hava ve evlere dönüşün eşlikçisi bilgisayar başında dizi-film keyfidir değil mi? Yeni diziler ya da aşina olduğumuz yapımların yeni sezonları peş peşe gelirken bir yandan da yeni filmler vizyona girer. Ancak bazen bu kadar içerik arasında izleyecek şey bulamıyor olabilirsiniz. Hatta belki de eldeki yenileri bitirmiş olabilirsiniz. Netfilx’te içerik kalmadı, aynı diziyi sekizinci kez izliyorum diyorsanız bu yazımız tam sizlik.

1The Voyeurs

10 Eylül’de yayınlanacak “The Voyeurs” oldukça iddialı bir film. Bir çift ve onların cinsel hayatına fazlasıyla meraklı komşuları arasındaki gergin çekişmeyi bizlere sunmaya hazırlanıyor bu yapım. E tabi bol bol erotizm de cabası.

2Everbody’s Talking About Jamie

Jamie isimli gencin sahneye çıkış hikayesini anlatacak olan yapım yine uzun metrajlı bir film. 17 Eylül’de Amazon Prime’da izleyebilirsiniz.

3Cinderella

Bu Cinderalla bambaşka. Çünkü Külkesisi rolünde ünlü şarkıcı Camila Cabello’yu göreceğiz. Bildiğimiz Cinderella hikaseninin modernize bir müzikal halini izleyebileceğimiz yapım 3 Eylül’de yayınlanacak.

4LuLaRich

Diğer yapımlardan farklı olarak bir belgesel dizisi olarak ekrana gelecek olan LuLaRich, LuLaRoe isimli giyim markasının pazarlamanın gücüyle birlikte yaşadığı hikayeyi gözler önüne serecek. 10 Eylül’de yayında.

 

Yorum Yap