1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Para Alkol İşinde: İşte Kendi Alkol Markasını Kuran Ünlüler

Para Alkol İşinde: İşte Kendi Alkol Markasını Kuran Ünlüler

para-alkol-isinde-iste-kendi-alkol-markasini-kuran-unluler

Herkes arayıp duruyor bu paranın kaynağını ancak hepimiz bulamıyoruz. Son zamanlarda kripto paralardı, dolardı yatırım haberleri alıyoruz çevremizden ama bunlar da züğürt tesellisi tabi. Peki zaten zengin olan insanlar nasıl yatırımlar yapıyor, paraları 3’e 5’e katlıyor? Sizin için araştıralım dedik ve bir gariple karşılaştık. Efendim dünyaca ünlü isimler parayı alkolde bulmuş. İşte kendi alkol markasını kuran ünlüler:

1Kendall Jenner

Taze bir markayla başlayalım istedik. Kendall Jenner’in bebek tekila markası 818 geçtiğimiz Şubat ayında doğdu. Ve marka için düzenlenen partide tüm aile, zengin, ünlü ve güzel arkadaşlar boy gösterdi. Kendall’ın tekilaları Meksika’da el yapımı olarak üretiliyormuş. Bu güzel kızımızın tekilalarının şişe fiyatı ise 60 dolar.

2Post Malone

2020 yazında piyasaya sürülen bir diğer alkol markası müzisyen Post Malone’dan. Şişesi 22 dolardan rose şarap üretiyor Post Malone. Markanın ismi French Riviera ve taze meyvelerle çok fresh ve yumuşak içimli bir şarap olduğu söyleniyor.

3Kate Hudson

Ünlü aktrist ise bir votka markası yaratmış. King St Vodka ismiyle piyasaya sürülen votkada gluten yok ve alkali su kullanılıyormuş. Tam 7 kez süzdürülen bu votka yüzde 43 alkol içeriyor.

4Snoop Dog

Snoop Dog gerçek bir alkol sektörü emekçisi. Kendisi çokça kez likör endüstrisinde de çalışmış. Ancak sahibi olduğu alkol markası ise INDOGGO isimli cin. Bununla sınırlı kalmayan rapçi son zamanlarda da Cuca Fresca isimli kendi markası ile spirit üretiyor. Bunlar dışında da ortak olduğu bir çok alkol üreticisi var.

5Drake

Drake ise tercihini viskiden yana kullanmış ve Virginia Black isimli markayı kurmuş. Özellikle şık ve lüks şişe tasarımıyla dikkat çeken markasının Instagram’daki takipçi kitlesinin büyüklüğü de şaşırtıcı derecede fazla. 750 ml’lik bir şişe viski ise 42 dolar.

Liste uzayıp gider sevgili okuyucular çünkü Hollywood gerçekten alkol işini seviyor. Ne diyelim Allah bol kazanç versin.

Yorum Yap