1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Şubat 2021 Netflix Güncel Listesi, Mısırları Patlatın!

Şubat 2021 Netflix Güncel Listesi, Mısırları Patlatın!

subat-2021-netflix-yapimlari-scaled

2020’nin kötü sürprizi covid 19 pandemi sürecinde hepimizin tecrübe ettiği asosyal yaşamda en büyük yardımcımız görsel içerikler oldu sanırım… Bu anlamda film ve diziler için en çok tercih edilen platformlardan biri olan Netflix’in şubat hizmetlerine bir göz gezdirelim.

1Ateşböceği Yolu (3 Şubat)


Şubat ayının ilk yeni dizisi efendim. Tully ve Kate iki sıkı dost. Birbirlerinin hem iyi gün hem de kötü gün arkadaşı bu ikili. Tully ve Kate’in gençliklerinde kurmuş oldukları bağların 40’lı yaşlarında sağlamlığını koruduğunu gözlemliyoruz. Netflix kullanıcılarının favorilerden olacak gibi görünüyor.

2The Crew (15 Şubat)


Y kuşağının ilgisini çekmesi beklenen bir dizi. Yepyeni bir patron sahneye çıkıyor. Bununla beraber garajda işler karışıyor. NASCAR takımı ekip şefi ve aralarında sıkı sıkıya bağlı olan ekip üyelerini ciddili zor günler bekliyor.

3Behind Her Eyes (17 Şubat)


Gizem, garip olaylar, kaos. Psikiyatrist patronuyla ilişki yaşamaya başlayan bekar bir anne onun eşiyle de arkadaşlık kuruyor. Bu gizli arkadaşlıkla beraber kendini adeta sapkın bir oyunun içinde buluveriyor.

4Tribes of Europa (19 Şubat)


Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi. Mikro devletler arasındaki savaşın pençesinde, kıyamet sonrasında Avrupa. Üç kardeş hayatta kalmak adına savaş verirlerken bundan daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşmaktadır. İzleyenlerini 2074 yılına götürecek.

5Malcolm ve Marie (5 Şubat)

Netflix’in cinsellik konulu filmlerinden bir tanesi olacak. Bir yönetmen, yönetmiş olduğu filmin galasından kız arkadaşı ile birlikte eve dönüyor. Büyüyen gerilimler ve darbe vuran açıklamalarla dolu gecede adeta romantik bir hesaplaşma yaşanıyor.

6Dünyadan Haberler (10 Şubat)


Amerikan iç savaş gazisi bir adam kasaba kasaba gezerek haberler okumakta. Yetim bir kıza yepyeni bir yuva bulmak amacıyla Teksas’ta oldukça tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

7I Care a lot (19 Şubat)


Yaşlı müşterilerini kandırıp zorla huzurevine kapatan mahkemece atanmış yasal vasi hizmeti vermekte olan bir kadın. Son hedefindeki isminse sürpriz bağlantıları var.

8Kendinizi Şımartmaktan Zarar Gelmez


Zaten hepimiz için çok zor olan bu günlerde evde çok fazla vakit geçirmek zorundayız. Listelediğimiz dizi ve film içeriklerine mutlaka bakmanızı öneririz. İyi seyirler dileklerimizle, sağlıklı kalın.

Yorum Yap