1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Thor Yeni Hikaye ile Dönüyor: Love and Thunder’da Kadın Thor İzlemeye Hazır mıyız?

Thor Yeni Hikaye ile Dönüyor: Love and Thunder’da Kadın Thor İzlemeye Hazır mıyız?

thor-love-and-thunder-gorsel-min

Thor serisinin yeni filmi çok uzun zamandır bekleniyordu. Araya pandeminin girmiş olması süreci uzattı da uzattı. Fakat geçtiğimiz günlerde Thor filminin başrolü Chris Hemsworth, setten fotoğraf paylaşınca filmin vizyona girme tarihinin yakınlaştığı anlaşıldı. Filmi çok sevenler, sosyal medya paylaşımından sonra büyük heyecan yaşadı.

1Thor Güçlerini Kaybediyor

Thor serisinin bu filminde süper kahramanımız güçlerini kaybedecek. Açıkçası bu hikayenin değişimi bile oldukça heyecan verici. Thor, güçlerini kaybedince onun yerine geçecek biri bulunacak tabi ki. Thor Love and Thunder filminde hem maceraya doyulacak hem de yeni kahramanın maceralarına tanıklık edilecek.

2Kadın Thor İzleyeceğiz

Thor: Love and Thunder filminde Natalie Portman, Jane Foster karakterine yeni bir soluk katacak ve resmen kadın Thor olacak. Daha önce de Marvel’in etkinliğinde eline Thor’un kılıcı Mjölnir’i alarak poz vermişti. Bugünlere göndermeymiş meğer bu hareket. Çizgi roman serisine sadık kalınırsa Thor yeni filmde tüm güçlerini kaybederken aynı zamanda Jane Foster’ı da tanımayacak.

3Chris Hemsworth Duyurdu

Chris Hemsworth çekimlerin tamamlandığını hem filmin yönetmeni hem de Korg karakterine hayat veren Taika Watiti ile yaptığı Instagram paylaşımı ile duyurdu. Fotoğrafın altına düştüğü notta; filmin hem çok komik hem de çok duygusal olacağını belirtti. Hemsworth’e göre bu film “Bol bol aşk ve bol bol şimşek” içeriyor.

Yorum Yap