1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Ünlü Oyuncular Bir Cinayetin Biyografisi için Bir Araya Geldi: House of Gucci Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ünlü Oyuncular Bir Cinayetin Biyografisi için Bir Araya Geldi: House of Gucci Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ef5NvoIWAA09S7P

Bir cinayetin perde arkasını izlemekten hoşlanır mısınız? Netflix ve diğer online platformların söylediğine göre gerçek cinayetleri anlatan biyografik filmler en çok izlenenler arasında. Hele ki bir de ünlü insanları, sosyeteyi konu alan cinayetler söz konusu ise.

İşte öyle filmlerden biri daha yakın zamanda izleyici ile buluşmak için tam gaz çekimlere devam ediliyor. House of Gucci filmi İtalya’da bir çok ünlü oyuncu ile çekilirken her gün setten ilgimizi çekecek fotoğraflar geliyor.

1Lady Gaga Başrolde

İtalyan moda evi Gucci’nin torunlarından Maurizio Gucci’nin cinayetini anlatan filmde başrolde Lady Gaga ve Adam Driver’ı izleyeceğiz. Lady Gaga, kiralık katil tutarak kocasının cinayetine sebebiyet vermekle suçlanan Patrizia Reggiani rolünde, Marriage Story filmiyle popüler olan Adam Driver ise Maurizio Gucci. Bu iki oyuncu dışında da film yıldızlar geçidi olacak. Robert de Niro, Al Pacino, Jared Leto, Camille Cotin bu cinayet filmi ile izleyeceğimiz ünlü oyuncular arasında.

2Filmle Birlikte Yeniden Gündeme Geldi

Çekimleri son gaz devam eden filmle birlikte hem cinayet, hem Gucci ailesi hem de Patrizia Reggiani yeniden gündeme geldi. Hatta, Patrizia Reggiani yakın zamanda İtalyan Corriere della Sera gazetesinin sorularını yanıtladı. Tanıştığı ilk gün kocasından hoşlanmayan Patrizia eş adayını ilk iş olarak kuaföre götürdüğünü söylemiş. Zamanla aşık olan çiftin evlilikleri kötü gitmeye başlayınca Patrizia’nın kocasından nefret etmeye başladığı söylense de; o kocasından nefret etmiyormuş da gıcık oluyormuş:)

3Ne Zaman İzleyeceğiz?

Sara Gay Forden’ın House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed adlı kitabından uyarlanacak filmin yönetmenliğini Ridley Scott yapacak. Neredeyse her gün İtalya’nın farklı şehirlerindeki setlerden fotoğrafları gelen filmin yayın tarihi de belirlendi. Bu ünlü cinayeti anlatan film, 24 Kasım 2021’de ABD’de vizyona girecek.

Yorum Yap