1. Ana Sayfa
  2. Popüler Kültür
  3. Üzerine Ne Dökerseniz Dökün Kirlenmeyen Gömlek Burger King’den: 100 Kişiye Hediye Gidecek

Üzerine Ne Dökerseniz Dökün Kirlenmeyen Gömlek Burger King’den: 100 Kişiye Hediye Gidecek

5e9b79731b69cdf6bf8388df212d14e2887c53ea

Büyük bir açlık ve iştahla Burger King’de soluğu alıp siparişinizi verdiniz. O sıcacık ekmeğine arasına köftenin yanına ketçap, mayonez ve türlü sosları koymamak olmaz. O soslar ikinci ısırıkta üstünüze damlayıverir ama bu kuraldır. Hele ki o gün ekstra özenliyseniz ya da toplantınız varsa. Hızlıca yemek yiyeyim isteğiyle girilen restorandan tüm gün lekeli dolaşma derdiyle ayrılmamanız için bakın Burger King ne yapmış.

1Lekeler Görünmeyecek

Burger King öyle bir gömlek tasarlamış ki üzerine ne dökerseniz dökün lekeler belli olmuyor. Bir hamburgerin içini andıran gömleğin üzerinde ketçap, mayonez, barbekü gibi soslar ve yeşillikler yer alıyor. Fazla renkli bu gömlek, daha önce Ikea, Yezzy ve Bay Porter gibi markalarla çalışmış olan Katie Eary’nin imzasını taşıyor.

2Sınırlı Sayıda Üretildi

Bu güzel, leke tutmaz tasarım gömlekler mağazalarda satılmayacak çünkü sadece 100 adet üretildi. Standart bedende sunulan bu gömlekle Burger King mobil uygulaması üzerinden Gurme Burger King sipariş eden müşterilerinden 100 kişiye çekilişle hediye edilecek.

Yorum Yap