1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Evde Spor Yapanların İşini Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Evde Spor Yapanların İşini Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

0fd76bfc38f1cdcb8aa141b8c4bf4533152

Spor salonları kapalı olduğu şu zamanlarda hepimiz kendimizce evlerde, sokaklarda, bahçelerde, parklarda egzersizlere devam ediyoruz. Tabi toplu derslere katılamadığımız için egzersiz programımızı hazırlarken zorluk çekiyor ve ya çok fazla ya da seviyemizin altında egzersiz yapabiliyoruz. Bu durum kaslarımızda hasarlara ya da gelişemememize neden olabiliyor. Peki bu durumda ne yapmalı? İşte sizin için egzersiz programları hazırlayacak ve işinizi kolaylaştıracak spor uygulamaları.

1Nike Training Club

evde-spor-yapanlarin-isini-kolaylastiracak-uygulama

Premium programları ile birlikte ücretsiz onlarca programa da ulaşabileceğiniz egzersiz uygulamalarının en çok önerileni Nike Training Club. Bu uygulama hem Android için hem de Apple için uygun. Bu uygulamada hazır programlar olduğu gibi kişiselleştirilmiş egzersiz programları da mevcut. Aynı zamanda yaptığınız egzersizin ekran görüntüsünü sosyal medyada rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz.

2SWEATers

Daha sosyal bir uygulamadan bahsedelim: SWEATers App. Egzersizleri eğlenceli hale getiren bu uygulama ile yakınlarınızda spor yapan kişileri bulabilirsiniz. Doğru beslenme ile ilgili bilgiler de bulabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz.

3Body Boss

Vücudunuzun patronu olmaya niyetli bu egzersiz uygulaması 12 haftalık bir programla sizi kısa sürede toparlanmaya davet ediyor. Aynı zamanda bu uygulamada beslenme önerileri de yer alıyor.

4Fit 365

Tamamen ücretsiz olan bu spor uygulaması birçok farklı isteğe aynı anda cevap verebilen bir uygulama. Kilo vermek almak, esneklik ya da güç. İsteğiniz her ne ise buradaki programlardan faydalanabilirsiniz.

5Freeletics

Bu kez ücretli bir uygulamadan bahsediyoruz sizlere. Freeletics, şüphesiz çok reklamı yapılan ve spor videoları izleyenlerin binlerce kez karşısına çıkmış bir spor uygulaması. Tamamen kişiselleştirilmiş egzersiz programları sunan bu uygulamada uzmanlarla iletişime de geçebiliyorsunuz.

Yorum Yap