1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. 14 Şubat’ı Evde Geçirmek Zorunda Olan Çiftlere Dev Hizmet: 6 Eğlenceli Ev Aktivitesi

14 Şubat’ı Evde Geçirmek Zorunda Olan Çiftlere Dev Hizmet: 6 Eğlenceli Ev Aktivitesi

Happy-couple-posing-with-paper-heart

14 Şubat geldi çattı. 2021’in daha en başında kimilerinin kısmeti açıldı, lovelananlar arttı. Eğer siz de bu aralar aşk denizlerinde yüzüyor, sevda tünellerinden geçiyorsanız telaşlanmaya başlamışsınızdır. Eyvah Sevgililer Günü’nde ne yapacağız.

Öncelikle elinizi vicdanınıza koyup masum yalnızları da düşünüp şükretmelisiniz ki yanınızda bir adam/kadın var. İşte şimdi gelsin yaratıcı fikirler. Efendim malum haftasonu evlere kapanmak mecburiyetindeyiz ülkece. E yapacak bir şey yok biz de ev romantikliklerine bakacağız. Bu sene cebinden daha az para çıkacak diye sevinen sevgili sevgililer, oldukça haklısınız. Ancak yine de kuru kuru öpücükle, sürprizsiz, eğlencesiz bir 14 Şubat düşünmediniz inşallah. İşte çifte kumrularımız, aşk sarhoşu muhabbet kuşlarımıza özel evde vakit geçirmelik 10 romans ayarı yüksek aktivite!

1Bir Klasik Netflix And Chill

Yani artık bunu da biz önermeyelim size be. Ama kesin aşktan gözünüz döner sizin düşünemezsiniz. Netflixli bir sürpriz için biz olsak en sevdiğiniz dizi ya da programı seçip ilk izlenilen zamanları anardık. Ama tercih sizin. Uzun zamandır izlemeyi düşündüğünüz bir film de seçebilirsiniz. Ama dikkat öyle vurdulu kırdılı olmasın ya da bayık bir film seçip partneri uyutmayın. Ekstra özenerek değişik soslu popcornlar, abur cuburlar da hazırlarsanız iyi olur. Hadi bakalım iyi seyirler!

2Fondü Gecesi

Özellikle kadınlara yapılacak bir sürpriz bu. Tatlı mı tatlı bu çılgınlık her ne kadar bol kalori olarak dönse de ısıtır ilişkileri. Hem haftasonu kar var üşümezsiniz yiyin bol bol çikolataları. Onun sevdiği meyvelerle, minik tatlı şakalarla(burnu çikolatalama eylemi) harika bir gece garanti.

3Evde Spa Keyfi

Biribirinizi keselemeye kalkmayın spa dediysek de dikkat. Efendim uygun bir banyonuz varsa küvetli falan; yakın mumları, koyun müziği su ısındıkça siz de ısının. Aromaterapik yağlarla, yüz maskeleriyle sadece ikinize özel bakımlı bir gün yaratın. Hem de tertemiz olursunuz fena mı.

4Piknik İçin Dağ Bayır Şart Değil

 

Yasak olmasa siz kesin duramazdınız yerinizde kar çamur demez gezerdiniz ama, pandemi işte. Evde piknik yapma fikri garip gelse de neden olmasın dedik. Biliyorsunuz piknikler her romantik filmin olmazsa olmazı. Ay açın yere örtüleri, kesin peynirleri başlasın piknik şenliği.

5Dansa Davet

Yediniz içtiniz yakın kalorileri. Birlikte dans öğrenmek sevgililiğin en temel aktivitesi. Hatta sevgililiğe giriş 101’de aldınız siz hazırlık derslerini. Neyse efendim, yapılacaklar basit. Youtube’dan rastgele bol sarılmalı bir dans kareografisi açın, zaten adım adım anlatılıyor. Hadi kolay gelsin.

6Kokteyl Hazırlayalım Ayağına Sarhoş Olmaca

Böyle bir günde içilmez mi efendiler? Elbette içilir. Kutlayın tabi yalnızlıktan kurtuluşunuzu. Biz bekarlar asla nazar etmeyeceğiz(!) Sarhoş olmanın binbir yolu olsa da işe biraz eğlence katmak gerek dedik. Alışveriş sitelerinden bir kokteyl yapım seti sipariş edin öncelikle. Sonra bol bol alkol alın. Karıştırın, yeni tatlar deneyin. İçin, içirin geceyi sarhoş geçirin e mi? Şaka bir yana kokteyl hazırlamak cidden keyifli bir aktivite olabilir. Özellikle taraflardan biri alkol bilgisi yüksek bir arkadaşsa eğitici bir serüvene dönüşebilir. Ne yapacağınızı biliyorsunuz; shake it!

Yorum Yap