1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Rick and Morty Canlandı: Yapım Şirketi Yayınladığı Mini Videoyla Merak Uyandırdı

Rick and Morty Canlandı: Yapım Şirketi Yayınladığı Mini Videoyla Merak Uyandırdı

rick-morty-christopher-lloyd-jaeden-martell-1630683156

Rick and Morty animasyon formatlı olup yetişkinler için tasarlanmış bolca bilim kurgu içeren absürd bir komedi dizisi bildiğiniz üzere. Dizinin 4 sezonu geride kalmışken hayranları 5. sezonu beklemekte. Heyecan doruktayken yapım şirketi Adult Swim çok kısa bir video yayınlayarak herkesi şaşırttı. Videoda gerçek iki insan olarak gördüğümüz Rick ve Morty karşısında dizinin yeni sezonuyla ilgili söylentiler üretilmeye başlandı.

1Yeni Sezon Canlı Çekim mi Olacak?

Adult Swim Twitter hesabından paylaştığı 15 saniyelik videoya herhangi bir açıklama notu düşmedi. Sadece C-132 yazan video açıklamasının ne anlama geldiğini biz hayranların anlaması elbette imkansız şu anda. Peki ama ya bu video yeni sezonun canlı çekim olacağını gösteriyorsa? Belki de diziden bağımsız yepyeni bir filmin duyurusudur.

2Oyuncu Seçimi Başarılı

Tam bir ‘Geleceğe Dönüş’ temasıyla akıp giden dizi için çekilen bu yeni videoda da korundu tema. Özellikle oyuncu seçimleri bu yöndeydi çünkü; dizinin en başından beri Rick‘e esin kaynağı olan oyuncu Christopher Lloyd, sevilen karakteri canlandırırken görülüyor. Morty karakteri için de Jaeden Martell canlandırmış ve 15 saniyelik videoda klasikleşen Morty repliği ile ilgiyi çekmiş.

3Dizi Süresi Uzadı

Sezonlar arası bolca ara vermesiyle şikayetler alan dizi yapımcıları belki de böyle bir video vererek hayranların ağzına bir parmak bal çaldılar, bilinmez. Ancak şöyle bir şey var ki bu sezon ya da ilerde canlı çekim göremesek de daha uzun Rick and Morty izleyeceğiz. Dizinin süresi 20 dakikalardan 1 saate kadar uzadı.

Rick ve Morty’i kanlı canlı izlemeye bu bünyeler hazır ama aynı hazzı alamamaktan korkuyoruz a dostlar. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak?

 

 

Yorum Yap