1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Türkiye’deki Kadınların Yüzde Doksanının İstediği(!) Adam Hakan Sabancı Ortalığı Karıştırdı

Türkiye’deki Kadınların Yüzde Doksanının İstediği(!) Adam Hakan Sabancı Ortalığı Karıştırdı

hakan-sabanci-gonlunu-aygun-aydin-a-kaptirdi-13935259_2818_osd

Ortalık karıştı, düzen bozuldu. Yetiş ey paparazzi, yetiş ey magazin haberciliği. Efendim yine ve yeniden bir kadının bir erkek uğruna yaptıklarına daha doğrusu kendini ne hallere getirdiğine şahit olduk. Bu yazıda niyetimiz hiç bir kadına hakaret etmek, şiddete varacak eleştirilerde bulunmak değil ayrıca Hakan Bey’in hayat stiline de lafımız yok. Biz önceden uyaralım da…

1Aygün Hanım Kızımız ve Hayatı Sorgulatan Paylaşımları

Sabancıların gözde bekarı ve playboy varisi olarak tanıdığımız, sosyal medyadan kaba tabirle yürüdüğü kızların haddi hesabı olmayan sevgili Hakan Sabancı ile flört ettiğini söyleyen oyuncu-iş kadını Aygün Aydın son günlerde yaptığı paylaşımlarla resmen gündeme oturdu. Önce, Hakan Sabancı’nın takip ettiği kızlara çirkin sözler söyleyen Aygün, sonra Sabancı ile konuşmalarını kanıtlamak için ekran görüntüleri paylaştı. Eski magazinlerin skandal ve basitlik dolu haberlerini aratmayan tatlarda haberler çıktı elbette bu paylaşımların ardından.

2Dün Gece Olanlar Oldu

Aygün Aydın’ın sosyal medyada 200 bine yakın takipçisi bulunuyor. Hatta tüm bu paylaşımlardan sonra Instagram’da mavi tikle uyanmış Aygün Hanım. Fakat işin esas heyecanlı yerine geliyoruz; dün gece, Aydın tarafından yapılan mini basın açıklamasına. Tüm iddialar ve hakkında yapılan eleştirilere yönelik kendini açıklayan Aygün Aydın’ın story dizisinde Hakan Sabancı ile nasıl tanıştığını öğrenebilir, neden evine gitmiş ve kahve içmiş işitebilirsiniz. Sonra bu bilgilerle ne yaparsınız orası size kalmış:)

İşte Aygün Aydın’ın ağzından dikkat çeken bazı cümleler:

“Hakan’ın Sabancı olduğunu bile bilmiyordum. Aynı masada oturup yüzüne dönüp bakmadım bile. Hakan’ın Sabancı olduğunu çok sonra öğrendim. Beni yatağa atmasını önlemek için kahve içtim. Tabi siz de haklısınız. Türkiye’deki kadınların yüzde %90’ı Hakanla birlikte olmak istiyor. Hayallerinizi yıktığım için beni sevmemeniz çok normal.”

3Gözler Sabancı’ya Çevrildi

 

Tüm bu paylaşımlar ve iddialardan sonra gözler Sabancı’ya çevrildi. Daha önce çokça kez farklı isimlerle aynı magazin sayfalarında arz-ı endam eyleyen Sabancılar’ın varisi Hakan Bey’den henüz haber gelmedi. Ancak söylentilere göre annesi Arzu Hanım’dan azar yemiş olabilir:)

İşte bizim de bir Kardashian familymiz olmasa da cemiyetin en önemli ailesinin en olaylı bireyinin çapkınlık haberleri ile oyalanıyoruz. Paraya pula aşkı harcayan kadınlara da onları yerden yere vuran hemcinslerine de Allah’tan şifa diliyoruz efendim.

Yorum Yap